SBPay.me integration: Difference between revisions

Marked this version for translation
No edit summary
 
Line 43: Line 43:
|- style=""
|- style=""
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | SafeCharge
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | SafeCharge
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
|- style=""
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Helcim
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>