SBPay.me integration/nl: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Tags: Mobile edit Mobile web edit
 
(3 intermediate revisions by 2 users not shown)
Line 31: Line 31:
|- style=""
|- style=""
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | SafeCharge
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | SafeCharge
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br>
|- style=""
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Helcim
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br>
Line 277: Line 281:


<span id="SBPay.me_Reports"></span>
<span id="SBPay.me_Reports"></span>
==SBPay.me-facturen==
==SBPay.me Rapporten==


== SBPay.me-rapporten ==
SBPay.me is nog maar net begonnen, maar heeft al verschillende handige rapporten die u kunt gebruiken om uw betalingen bij te houden:
SBPay.me is nog maar net begonnen, maar heeft al verschillende handige rapporten die u kunt gebruiken om uw betalingen bij te houden:
:1. ''Dashboard'' - bevat grafieken met valuta's, inkomsten, betalingssystemen en tags.
:1. ''Dashboard'' - bevat grafieken met valuta's, inkomsten, betalingssystemen en tags.