Translations:SBPay.me integration/6/da: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
 
Line 20: Line 20:
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
|- style=""
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Helcim
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br>
|-  
|-  
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | 2Checkout
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | 2Checkout