Translations:SBPay.me integration/6/da: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 20: | Line 20: | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- style="" | |||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Helcim | |||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | |||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | |||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | 2Checkout | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | 2Checkout | ||