From SimplyBook.me
Created page with "{| style="width: 60%; box-shadow: 2px 2px 15px rgba(45, 51, 72, 0.1); border-radius: 8px; border-collapse: collapse; border-bottom: 1px solid #0B3052;" |- style="" ! style="font-weight: bold; text-align: left; border-bottom: 2px solid #0B3052; padding: 20px; text-transform: uppercase; color: white; width: 60%" | Підтримувані платіжні системи ! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; border-bottom: 2px solid #0B3052;" | П..." |
No edit summary |
||
| (One intermediate revision by the same user not shown) | |||
| Line 1: | Line 1: | ||
{| style="width: 60%; box-shadow: 2px 2px 15px rgba(45, 51, 72, 0.1); border-radius: 8px; border-collapse: collapse; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | {| style="width: 60%; box-shadow: 2px 2px 15px rgba(45, 51, 72, 0.1); border-radius: 8px; border-collapse: collapse; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | ||
|- style="" | |- style="" | ||
! style="font-weight: bold; text-align: left; border-bottom: 2px solid #0B3052; padding: 20px; text-transform: uppercase; color: white; width: 60%" | | ! style="font-weight: bold; text-align: left; border-bottom: 2px solid #0B3052; padding: 20px; text-transform: uppercase; color: white; width: 60%" | Підтримувана платіжна система | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; border-bottom: 2px solid #0B3052;" | | ! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; border-bottom: 2px solid #0B3052;" | Регулярні платежі | ||
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; border-bottom: 2px solid #0B3052;" | Повторне | ! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; border-bottom: 2px solid #0B3052;" | Повторне списання | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Stripe(SCA) | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Stripe(SCA) | ||
| style="border-bottom: 1px solid #0B3052; padding: 10px; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid #0B3052; padding: 10px; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid #0B3052; padding: 10px; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid #0B3052; padding: 10px; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ | ||
| - style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | ECPay | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | ECPay | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | PayPal | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | PayPal | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | SafeCharge | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | SafeCharge | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | |||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | |||
|- style="" | |||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Helcim | |||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | 2Checkout | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | 2Checkout | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Mollie | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Mollie | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF; " | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF; " | ✔ <br> | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Authorize | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Authorize | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Squareup (Square) | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Squareup (Square) | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Worldpay | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Worldpay | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Adyen | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Adyen | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | LiqPay | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | LiqPay | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Skrill | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Skrill | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Asiapay | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Asiapay | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Borgun | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Borgun | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Paytabs | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Paytabs | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Rapyd | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Rapyd | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;"| Payfast | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;"| Payfast | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | PayULatam | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | PayULatam | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Paymentasia | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Paymentasia | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;"| Newebpay | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;"| Newebpay | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | PinPayments | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | PinPayments | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;"| Swish | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;"| Swish | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Braintree | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Braintree | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | TapPay | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | TapPay | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Line Pay | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Line Pay | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;"| TwoCheckout [Verifone] | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;"| TwoCheckout [Verifone] | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|- | |- | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | CCAvenue | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | CCAvenue | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Revolut | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Revolut | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Sumup | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Sumup | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Payrexx | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Payrexx | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | JCC | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | JCC | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | ✔ <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Pagar.me | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Pagar.me | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | PayPal Checkout | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | PayPal Checkout | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Monobank | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Monobank | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|- style="" | |- style="" | ||
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Moneris | | style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Moneris | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | | | style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | − <br> | ||
|} | |} | ||
Latest revision as of 08:54, 30 October 2025
| Підтримувана платіжна система | Регулярні платежі | Повторне списання |
|---|---|---|
| Stripe(SCA) | ✔ |
✔ |
| ECPay | − |
− |
| PayPal | ✔ |
✔ |
| SafeCharge | ✔ |
✔ |
| Helcim | ✔ |
✔ |
| 2Checkout | − |
− |
| Mollie | ✔ |
✔ |
| Authorize | ✔ |
✔ |
| Squareup (Square) | ✔ |
✔ |
| Worldpay | ✔ |
✔ |
| Adyen | ✔ |
✔ |
| LiqPay | ✔ |
✔ |
| Skrill | ✔ |
✔ |
| Asiapay | ✔ |
✔ |
| Borgun | ✔ |
✔ |
| Paytabs | ✔ |
✔ |
| Rapyd | ✔ |
✔ |
| Payfast | ✔ |
✔ |
| PayULatam | − |
− |
| Paymentasia | − |
− |
| Newebpay | − |
− |
| PinPayments | ✔ |
✔ |
| Swish | − |
− |
| Braintree | ✔ |
✔ |
| TapPay | ✔ |
✔ |
| Line Pay | ✔ |
✔ |
| TwoCheckout [Verifone] | − |
− |
| CCAvenue | − |
− |
| Revolut | ✔ |
✔ |
| Sumup | − |
− |
| Payrexx | − |
− |
| JCC | ✔ |
✔ |
| Pagar.me | − |
− |
| PayPal Checkout | − |
− |
| Monobank | − |
− |
| Moneris | − |
− |