SBPay.me integration: Difference between revisions

No edit summary
Line 163: Line 163:
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | &#8722; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | &#8722; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | &#8722; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center;" | &#8722; <br>
|- style=""
| style="padding: 30px; " | Mercado Pago
| style="text-align: left; text-align: center; text-align: center;" | &#8722; <br>
| style="text-align: left; text-align: center; text-align: center;" | &#8722; <br>
|}
|}