Adding other users to the system: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 233: Line 233:
|-
|-
|
|
| style="border-bottom: 1px solid black;height: 60px;" | [[Custom_Features#Status | Status*]]<br>(create/edit/delete)
| style="border-bottom: 1px solid black;height: 60px;" | [[Custom_Features#Status | Status*]]
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | &#10004;  
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | &#10004;<br>(create/edit/delete)
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | &#9932;
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | &#9932;
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | &#9932;
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | &#9932;
Line 252: Line 252:
|
|
| style="border-bottom: 1px solid black;height: 60px;" | [[Custom_Features#News | News*]]
| style="border-bottom: 1px solid black;height: 60px;" | [[Custom_Features#News | News*]]
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | &#10004; <br>(create/edit/delete)
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | &#9932;
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | &#9932;
|-
|
| style="border-bottom: 1px solid black;height: 60px;" | [[Custom_Features#Flexible_Notifications | Flexible Notifications*]]
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | &#10004; <br>(create/edit/delete)
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | &#10004; <br>(create/edit/delete)
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | &#9932;
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | &#9932;