Adding other users to the system: Difference between revisions
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 233: | Line 233: | ||
|- | |- | ||
| | | | ||
| style="border-bottom: 1px solid black;height: 60px;" | [[Custom_Features#Status | Status*]] | | style="border-bottom: 1px solid black;height: 60px;" | [[Custom_Features#Status | Status*]] | ||
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | ✔ | | style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | ✔<br>(create/edit/delete) | ||
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | ⛌ | | style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | ⛌ | ||
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | ⛌ | | style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | ⛌ | ||
| Line 252: | Line 252: | ||
| | | | ||
| style="border-bottom: 1px solid black;height: 60px;" | [[Custom_Features#News | News*]] | | style="border-bottom: 1px solid black;height: 60px;" | [[Custom_Features#News | News*]] | ||
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | ✔ <br>(create/edit/delete) | |||
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | ⛌ | |||
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | ⛌ | |||
|- | |||
| | |||
| style="border-bottom: 1px solid black;height: 60px;" | [[Custom_Features#Flexible_Notifications | Flexible Notifications*]] | |||
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | ✔ <br>(create/edit/delete) | | style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | ✔ <br>(create/edit/delete) | ||
| style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | ⛌ | | style="text-align: center;border-bottom: 1px solid black;" | ⛌ | ||