Translations:SBPay.me User Roles/15/nl: Difference between revisions

From SimplyBook.me
Created page with "{| style="display:block; width:100%; box-shadow: 2px 2px 15px rgba(45, 51, 72, 0.1); border-radius: 8px; border-collapse: collapse; margin-left:20px;" |- style="" ! style="font-weight: bold; padding: 30px; text-transform: uppercase; width: 25%;" | ! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Admin/Systeemgebruiker ! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Accountant ! style="text-align: center; fon..."
 
No edit summary
 
Line 3: Line 3:
! style="font-weight: bold; padding: 30px; text-transform: uppercase;  width: 25%;" |  
! style="font-weight: bold; padding: 30px; text-transform: uppercase;  width: 25%;" |  
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052;  width: 15%;" | Admin/Systeemgebruiker
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052;  width: 15%;" | Admin/Systeemgebruiker
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Accountant
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Boekhouder
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Junior accountant
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Junior Boekhouder
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Viewer
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Kijken
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Viewer zonder toegang tot persoonlijke gegevens
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Kijken zonder toegang tot persoonlijke info
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Dashboardtoegang
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Dashboardtoegang
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " |  <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " |  <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Beperkt <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Beperkt <br>
Line 16: Line 16:
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Betalingen
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Betalingen
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Beperkt <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Beperkt <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" |
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Facturen
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | en van facturen ✔ <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Beperkt <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Beperkt <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
Line 30: Line 30:
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Terugkerende profielen
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Terugkerende profielen
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Beperkt <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Beperkt <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Betaalmethoden van klanten
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Betaalmethoden klant
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Beperkt <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Beperkt <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Betalingsverzoeken aanmaken
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Betaalverzoeken aanmaken
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " |  <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " |  <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " |  <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " |  <br>
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Gebruikersprofielen beheren
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Gebruikersprofielen beheren
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen van mij <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen eigen <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen van mijzelf <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen eigen <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen van mij <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen eigen <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen van mij <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen eigen <br>
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Bedrijfsprofiel beheren
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Bedrijfsprofiel beheren
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF;text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF;text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
Line 64: Line 64:
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Betalingsverwerkers
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Betaalverwerkers
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
Line 72: Line 72:
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Belastingbeheer
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Belastingbeheer
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
Line 79: Line 79:
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Aangepaste functies
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Aangepaste functies
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
Line 86: Line 86:
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Rapporten
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Rapporten
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Alleen bekijken <br>
Line 93: Line 93:
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Taggroepen
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Taggroepen
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
Line 99: Line 99:
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Gebruikersactiviteitenlogboeken
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Gebruikersactiviteit logs
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
Line 107: Line 107:
|-
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | API-sleutels
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | API-sleutels
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>

Latest revision as of 14:57, 15 May 2025

Information about message (contribute)
This message has no documentation. If you know where or how this message is used, you can help other translators by adding documentation to this message.
Message definition (SBPay.me User Roles)
{| style="display:block; width:100%; box-shadow: 2px 2px 15px rgba(45, 51, 72, 0.1); border-radius: 8px; border-collapse: collapse; margin-left:20px;"
|- style=""
! style="font-weight: bold; padding: 30px; text-transform: uppercase;  width: 25%;" | 
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052;  width: 15%;" | Admin/System User
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Accountant
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Junior Accountant
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Viewer
! style="text-align: center; font-weight: bold; color: #0B3052; width: 15%;" | Viewer without Personal Info Access
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Dashboard Access
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " |  <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Limited <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Payments
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Limited <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Invoices
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Limited <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Recurring profiles
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Limited <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Customer payment methods
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Limited <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Create payment requests
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " |  <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " |  <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Manage user profiles
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Own only <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Own only <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Own only <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | Own only <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Manage company profile
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF;text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Payment processors
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Tax management
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Custom features
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Reports
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center;" | View Only <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | Tag groups
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | User activity logs
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
|-
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; padding: 10px;" | API keys
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; color: #06ADEF; text-align: center; height: 30px;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
| style="border-bottom: 1px solid #e7ecf7; text-align: center; " | <br>
|}
Admin/Systeemgebruiker Boekhouder Junior Boekhouder Kijken Kijken zonder toegang tot persoonlijke info
Dashboardtoegang

Beperkt
Alleen bekijken
Alleen bekijken
Betalingen

Beperkt
Alleen bekijken
Alleen bekijken
Facturen

Beperkt
Alleen bekijken
Alleen bekijken
Terugkerende profielen

Beperkt
Alleen bekijken
Alleen bekijken
Betaalmethoden klant

Beperkt
Alleen bekijken
Alleen bekijken
Betaalverzoeken aanmaken




Gebruikersprofielen beheren
Alleen eigen
Alleen eigen
Alleen eigen
Alleen eigen
Bedrijfsprofiel beheren




Betaalverwerkers




Belastingbeheer

Alleen bekijken
Alleen bekijken
Alleen bekijken
Aangepaste functies




Rapporten


Alleen bekijken
Alleen bekijken
Taggroepen




Gebruikersactiviteit logs




API-sleutels