Translations:SBPay.me integration/6/en: Difference between revisions

FuzzyBot (talk | contribs)
Importing a new version from external source
 
FuzzyBot (talk | contribs)
Importing a new version from external source
 
Line 18: Line 18:
|- style=""
|- style=""
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | SafeCharge
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | SafeCharge
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
|- style=""
| style="padding: 30px; border-bottom: 1px solid #0B3052;" | Helcim
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>
| style="border-bottom: 1px solid black; text-align: center; color: #06ADEF;" | &#10004; <br>